Biliyorsunuz Bozcaada’dayım ve her sene buraya geldiğimde bir yılın muhasebesini yaparım hep:)) Bu yıl nasıl geçti, neler yaptım, hatalarım neler, iyi ki yapmışım dediklerim neler? diye bir derin hesap alır aklımı fikrimi nedense:)) Elbette sizleri içinizi bayacak maneviyat yazıları ile sıkmaya niyetim yok, merak etmeyin:)) O her insan gibi benim içimde ve bana özel:))

Böyle bir girizgah yapmamın sebebi, bugünün yazısının ana fikri… Blogumun arşivinde gezerken, çok sevdiğim geçmiş proje ve çekimlerden en çok sevdiğim fotoğrafları derleyip, tekrar yayınlamak geldi içimden… Bana çok güzel anları hatırlatan ve yüzümde tebessüme sebep olan fotoğrafları görmek iyi geldi. Çünkü bu anlar hayatımın “İyi ki yapmışım!” dediğim bölümüne ait…

Ve bu bölümden küçük bir kısmı da sizlerle tekrardan paylaşmak istedim…

Buyrun nostalji serisine:))

bengi soney

Bu fotoğrafı Nejat Osman Akdeniz çekmişti… Noa Reklam’la yaptığımız bir projeden…

siyah-tulum

Bu fotoğraf da Yeni Asır gazetesi ile “Stil sahibi annelere alışveriş önerileri” konulu “Anneler Günü” çekiminden…

Bengi3

Bengi9

Bengi2

Bengi5

Bu fotoğraflar da Okçu Triko için hazırladığım “Bengi Söney for Okçu Triko” koleksiyonunun çekiminden… Bu proje benim bir hayalimi gerçekleştirdi… Hayalim Türkiye’de bir hazırgiyim markası için koleksiyon hazırlayan ilk moda blogger’ı olmaktı. Ve ne mutlu bana, bu hayalim Okçu Triko’yla yaptığım işbirliği ile gerçek oldu:))

Bengi2

Bu da  “Bengi Söney for Okçu Triko” koleksiyonunun Alem dergisi için gerçekleştirilen çekiminden…

uzman-tv

Bu fotoğraf da Uzman TV ile gerçekleştirdiğimiz moda konulu video çekimlerinden bir kare… Bu videolar için buraya tıklayabilirsiniz:))

 

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...